facebooktwittergooglepluswordpress

Služby

Referencie Dopravná agentúra DA Rezervácia vozidiel - Dopravná agentúra DA Kontakt - Dopravná agentúra DA

Letiskové a hotelové transfery

Zorganizujeme Vám dopravu z letiska a na letisko, do hotelov, na obchodné rokovania, konferencie a iné stretnutia. Dopravu zabezpečíme vozidlami podľa Vášho želania. Spoločnosť na Vašich cestách Vám bude robiť niektorý z našich profesionálnych vodičov. V prípade pravidelných transferov Vám radi zostavíme individuálny cenník.

Svadba

Užite si najkrajší deň vášho života bez starostí s dopravou. Svadobná limuzína pre mladomanželov, autobus pre svadobčanov, mikrobus pre známych z iného mesta. Napíšte nám aké sú Vaše predstavy a my sa o všetko postaráme.

Husacina a vínna cesta

Chystáte sa na husacinu alebo vínnu cestu? Odvezieme Vás tam aj späť, pohodlne, bez starostí a za veľmi výhodné ceny. Mikrobusy a minibusy s našimi vodičmi sú Vám k dispozícii, aby ste si Vy mohli Váš výlet vychutnať.


Grobský Dvor

Osobne odporúčame návštevu reštaurácie GROBSKÝ DVOR, pre viac informácií kliknite tu.Zmluvná zamestnanecká doprava

Hľadáte dopravcu pre zvoz alebo rozvoz Vašich zamestnancov do práce a z práce? Zabezpečujeme pravidelnú dopravu pre rôzne spoločnosti s prevádzkou od 40 do 3000 zamestnancov. Všade tam, kde kapacitou, frekvenciou alebo kvalitou nepostačuje mestská hromadná doprava. Ponúkneme Vám výhodnejšie podmienky a nadštandardné služby.

Spoločenské podujatia a eventy

Spoľahlivá a pohodlná doprava v rámci Slovenska ale aj celej Európy na spoločenské, kultúrne a športové podujatia. Ďalej na zájazdy a školské či iné výlety, ktoré realizujeme mikrobusmi a autobusmi rôznych kategórí. Dopravu Vám ušijeme priamo na mieru, veď to sami vyskúšajte!

Školská preprava

Zabezpečíme dopravu pre Vaše dieťa aj jeho spolužiakov. Dieťa vyzdvihneme v škole a privezieme priamo pred Váš dom. Vo všetkých vozidlách sú štandardne montované bezpečnostné pásy pre každé sedadlo. Pre školy zabezpečujeme dopravu žiakov do a zo školy, na plavárne, klziská, na iné športové aktivity, kultúrne podujatia, školské výlety, školy v prírode, tábory, lyžiarske výcvik a pod.

Spolupráca pre spoločnosti pôsobiace v oblasti cestovného ruchu

Rozšírte svoje služby o dopravu a získajte konkurenčnú výhodu. Ponúkame kompletný vozový park, profesionálnych vodičov a dispečerské služby. Kontaktujte nás, na osobnom stretnutí si dohodneme podmienky spolupráce.

Vybrané referencie

Klienti a referencie Dorpavnej agentúry DA